Akıllı Algılama, Üstün Koruma

Bosch yangın algıla sistemlerinin Kuzey Kıbrıs’taki çözüm ortağı olan TechLife 15 yılı aşkın tecrübesi ile sizi ve çevrenizdekileri koruyacak akıllı çözümler sunmaktadır. Yangın alarm sistemlerinde en önemli unsur hassas ve erken algılayabilen dedektörlerdir. Bosch özenle tasarlanmış son teknoloji dedektörler kullanmaktadır.

Duman Dedektörü

Yangın Algılama Sistemleri

Yangın alarm sistemleri farklı unsurların bir araya gelerek oluşturduğu bütüncül yapılardır. Projelerde bu sistemler zayıf akım alt yapısı kapsamında hazırlanır. Kontrol edilecek bağımsız bölümlere yeterli sayıda otomatik dedektörler yerleştirilir. Bu dedektörler yangı alarm panellerine bağlanır. Panelin gösterge panoları birden fazla yerde konuşlandırılabilir. Panel dedektörlerden gelen uyarılar doğrultusunda akustik sinyalleme özelliklerine sahip uyarı cihazları devreye girer. Sisteme sesli alarm sistemleri, cep telefonunu arama, itfaiyeye bilgi verme gibi entegrasyonlar tanımlanabilir. Aynı zamanda yangın alar sistemleri mobil cihazlar ile uzaktan izlenebilir, bakım onarımları yapılabilir. TechLife ürün portföyünde küçük, orta ve büyük projelerde kullanılabilecek panel sistemleri mevcuttur.

Kıbrıs’ı En İyi Sistemler ile Buluşturuyoruz

TechLife yangın alarm sistemlerinin entegrasyonu, planlaması, kullanımı, kurulumu ve bakım onarımında uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. Modüler çözümler ile sunduğumuz tüm ürünler kolayca birleştirilebilir ve kusursuz bir sistem oluşturur. Kullandığımız tüm ürünler farklı test koşulları sağlanarak üretilmiştir.

Yangın Alarm Sistemleri

Neden TechLife

  • Kanıtlanmış Kalite

  • Üst Düzey Algılama Performansı

  • Sezgisel Programlama

  • Optimize Dedektör Tasarımları

  • IP Bağlantısı

  • Modüler Yapı

culture-gallery-booksheld

YANGIN ALARM SİSTEMLERİ

Ürünler

BİZ KİMİZ?

Hakkımızda