TECHLIFE GÜVENLİK SİSTEMLERİ

Yeni Nesil Akıllı Güvenlik Sistemleri ile Tanışın.

TechLife Kuzey Kıbrıs’ta 2005 yılında faaliyete geçmiştir. Güvenlik sistemleri, akıllı ev ve seslendirme çözümleri sunan Tech-Life bölgenin en tecrübeli firması olarak uzun yıllardır hizmet vermektedir. Uzman kadrosu ve güçlü tedarik zinciri ile müşterilerine yıllarca kullanabilecekleri çözümler sağlamayı hedefleyen firma bir çok büyük projeyi başarıyla tamamlamıştır. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını prensip edinerek Kuzey Kıbrıs’ın en büyük firmalarına çözüm ortağı olmuştur.

TechLife sunduğu tüm çözümlerde kaliteli ve garantili donanımları tercih etmektedir. Tedarik zinciri ve satış sonrası desteği güçlü ürünleri tercih ederken tüm kurulum sürecini de özenle tamamlamaktadır. TechLife çözüm ortağı olduğu projelerde doğru ve verimli zayıf akım alt yapılarının kurulabilmesi için müşterilerine ücretsiz danışmanlık sağlamaktadır. Tüm güvenlik çözümlerinde satış sonrası destek hizmetlerinin ne kadar önemli olduğunu bilen firma müşteri ile her zaman iletişim içinde kalmaktadır.

İŞİMİZDE DİKKATLİ VE ÇOK CİDDİYİZ.

Sorumluluk

TÜM ÇÖZÜMLERIMIZIN ARKASINDAYIZ

Kalite

SON TEKNOLOJILERLE BULUŞTURUYORUZ.

Yenilikçi

İhtiyaca Göre Çözüm

TechLife müşteri talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda bir çok farklı çözüm sunabilmektedir. Güvenlik kamera sistemleri, hırsız alarm sistemleri, yangın alarm sistemleri ve ses-anons sistemleri ana faaliyet alanlarıdır. Standart bir güvenlik kamera sisteminden, her yönden etkileşimli, şık bir tasarıma sahip, modüler, uyarlanabilir akıllı güvenlik sistemlerine kadar geniş bir hizmet yelpazesine sahiptir. İç mekanlarda ve dışarıda izinsiz girişlere, oluşabilecek güvenlik tehditlerine karşı tam koruma sağlayan benzersiz, uyarlanabilir sistemler sunar. Hırsızlıkları engellemenize yardımcı olacak son teknoloji sensörlerle donatılmış kablolu ve kablosuz alarm sistemleri konusunda güçlü referanslara sahiptir. Oteller, öğrenci yurtları, kurumsal binalar hatta evlerde kullanılabilecek profesyonel yangın alarm sistemlerinin kurulumu ve devreye alınmasında tecrübelidir. TechLife çözümleri arasında hem eğlence, hem de güvenlik amacı ile kullanılan seslendirme ve anons sistemleri de yer almaktadır. Ayrıca firmanın hizmetleri kapsamında covid-19 nedeniyle bu günlerde çok ihtiyaç duyulan temassız ısı takip çözümleri de yer almaktadır.

TechLife güvenlik sistemleri sunduğu tüm ürünlerin kurulumunu, bakım onarımlarını ve satış sonrası hizmet süreçlerini yürütmektedir. Zamanında teslim edilen kaliteli çözümler, hızlı destek, uzman personel kadrosu ve oluşturduğu güven ortamı adanın en büyük firmalarının yıllarca TechLife’ı tercih etmesindeki en önemli etkenler olarak öne çıkmaktadır.

yazılım

TechLife bireylerin evlerinde ve işyerlerinde yaşamlarını kolaylaştırırken, güvenli ve huzurlu bir ortam yaratarak en üst düzeyde müşteri memnuniyetini oluşturmayı hedeflemektedir.

yazılım

TechLife kaliteli çözümleri uygun fiyata sunarken, kurulum ve satış sonrası hizmet süreçlerinde en iyi hizmeti sağlayarak müşteriler değil mutlu aile üyeleri biriktirir.

e-ticaret

Techlife müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını ilke edinirken, üstün iş ahlakını ön planda tutar. Şeffaflık, dürüstlük, hesap verilebilirlik, mükemmelliyet, saygı ve sevgi değişmez değerleri arasındadır.

Sizlere Yardımcı Olmak için Buradayız

Çözümlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

Çözüm Ortaklarımız

0
Yıl
0+
Ürün
0
Bölge
0k
Kurumsal Müşteri

YENİ NESİL AKILLI GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİ

Ürünler

DAHA FAZLASINI ÖĞREN

Sıkça Sorulan Sorular