Güvenlik donanımları ve bilişim sistemleri üzerine tecrübeli bir ekiple birlikte Kıbrıs güvenlik kamerası sistem kurulumu yapılmaktadır. Tech Life güvenliği aynı zamanda uzman kadrosu sayesinde, yurt, hastane, otel ve özel iş alanlarında gerekli olan güvenlik sistemlerine sahip olmanızı, yüksek çözünürlüklü kameralarla yaşam alanınızın tam güvenliğini sağlayacaktır.

Yüksek Çözünürlüklü Kamera Sistemleri

Hedef bölgeler ve kör noktalar üzerinden kurulacak olan yüksek çözünürlüklü kamera sistemleri, yüksek teknolojinin sağladığı yüz tanımlama ve ayırt etme özelliklerine de sahiptir. İç ve dış mekan kullanımlarında, bütüncül bir alana yayılacak şekilde giriş ve çıkış kapıları, koridorlar aynı zamanda özel eşyaların bulunduğu alanlara yerleştirilerek, net bir görüntü sağlayacaktır. Kıbrıs güvenlik kamerası, kayıtlı çalışarak, görüntülerin aynı anda mobil cihazlar ve bilgisayar sistemlerine anında geçmesini, bu sayede acil bir durum olduğunda anında haber alınmasına imkan vermektedir. Keşif kamerası üzerinden bütün alanın taranması ve hareketli kamera sistemleriyle her an kayıt yapılması sağlanacak şekilde dizayn edilmiş, şık bir görünümle de iç mimari alanlarında kötü bir görünüm yaratmamaktadır.

Hızlı Ve Anında Görüntüleme Sistemleri

İnternet üzerinden kayıt sistemleri oluşturulmakta olan kameralı güvenlik sistemleri, bilişim alanıyla doğrudan bağlantılı olarak, kayıtların silinmesini engellemektedir. Bu sistem sayesinde yaşanan herhangi bir hırsızlık veya güvenlik sorununda görüntülerin uzun süre kalmasını sağlayacak, anında mobil cihazınız üzerinden görüntüleme imkanı bulmanıza da olanak verecektir.

Profesyonel bir kurulumla Kıbrıs güvenlik kamerası sistemleri, iç ve dış alanda net bir görüntüleme yaparak, hareketli bir şekilde bütün alanın kör noktalarına kadar izlenmesini sağlayacaktır. Kaydetme ve hızlı erişim noktalarıyla, ev, iş yeri, yurt ve otel gibi toplu alanlarda telefon, tablet ya da merkezi bilgisayar sistemlerinden izleme yapılması için ideal olacaktır. Anında görüntüleme sistemleri sayesinde, tehlikelerden korunma, hırsızlık ve güvensiz durumlara karşı önlem alma imkanı sağlamaktadır. Canlı yayın özelliği ile anında olanları bilmek, aynı zamanda müdahale edebilecek durumda olmak korunma ve güvenlik için avantajlar sağlayacaktır. Bu sistemler, 7/24 izleme yaparak, gün boyu güvenli kalmanıza olanak verir.

Kıbrıs Güvenlik Kamerası Avantajları

Kıbrıs’ta son dönemde yaşanmakta olan hırsızlık ve dolandırıcılık durumlarına karşı geliştirilmiş sistemlerdir. Yüksek çözünürlük ve anlık video kayıtları yaparak, uzaktan kontrol edilebilmektedir.

  • 7/ 24 kayıtlı izleme yaparak, yüksek çözünürlükle net görüntüleme yapmaktadır.
  • Uzaktan kontrol edilir ve telefon, tablet, bilgisayardan anında izleme yapılabilmektedir.
  • Dış ve iç mekan özelliklerine göre tasarlanmış, aynı zamanda dayanıklı sistemlerdir.
  • Uzmanlar tarafından test edilerek konumlandırılır.
  • Bakım ve kullanımı oldukça kolaydır.
  • İstenilen tarih ve saatlere erişim sağlama özelliğine sahiptir.
  • Kör noktalardan geniş alan görüntüsü alarak, bütün bir mekanın izlenmesini sağlayacaktır.
  • Çoklu ekran sistemleri üzerinden en az 10 ekran şeklinde görüntülenebilir.
  • Bilişim sistemleri yüksek korumalı şekilde tasarlanmış, kullanıcı dışında erişim sağlanması oldukça zordur.

Uzman Güvenlik Sistemleri TechLife

Güvenlik önlemleri için geliştirilmiş olan bilişim sistemleri ile birlikte çalışmakta olan TechLife, uzun yıllardır bu alanda tecrübeli ve uzman hizmetler vermeye devam etmektedir. Uzaktan kontrol edilebilir, hava şartlarına uyumlu olan kamera sistemlerini yaşam alanınıza kazandırarak güvenliğini sağlayacaktır. Giriş ve çıkışlarda, net görüntülemeyle yüz tanıma özelliği sunan bu sistemler, ziyaretçilerinizin kim olduğuna kadar ayırt edebilecek şekilde kurulacaktır. 7/24 görüntüleme ve yüksek çözünürlüklü kamera sistemleriyle, hırsız alarm sistemleriyle entegre çalışmakta, güvenlik alanındaki bütün ihtiyaçların giderilmesini sağlayacak şekilde bilişim sistemleriyle doğrudan bağlantılı sistemler olarak kullanılabilir teknolojiye sahiptir.