Güvenlik Kusursuz Olmalı

TechLife can ve mal güvenliğinizi üst düzey koruyabileceğiniz tavizsiz güvenlik sistemleri sağlamaktadır. Küçük kurulumlardan büyük projelere kadar bir çok güvenlik çözümünü başarıyla tamamlamıştır. Sınıfının en gelişmiş yakalama özelliklerine sahip ürünleri kullanan TechLife, hızlı kurulum ve güçlü satış sonrası destek ile Kuzey Kıbrıs‘ta hizmet vermektedir.

paradox-guvenlik-alarmi

Kapsamlı Hırsız Alarm Sistemleri

TechLife Paradox kablolu hırsız alarm sistemlerinde entegre kontrol panelleri kullanır. Kullanılan dedektörler yanlış alarm engelleyici ile birlikte üst düzey yakalama performansı gösterir. Kullanıcı dostu bir arayüz ile hatasız bir yazılıma sahiptir. Güvenilir veri aktarımı özelliklerine sahip ürünler sesli ve görünür sinyal cihazları ile desteklenerek güvenli ortamlar yaratır.

Genişletilebilir Güvenlik Sistemleri

TechLife Hırsız alarm sistemi olarak Risco Agility 4  güvenlik sistemlerini kullanır. Risco rakiplerinden farklı olarak genişletilebilir bir alt yapı sunar. Genişletilebilir sistemi sayesinde kablosuz modülünün yanında farklı aksesuar entegrasyonlarına da olanak sağlar. Evden iş yerlerine kadar güvenli yaşam alanları oluşturur ve 7 gün 24 saat sizi korur.

risco hırsız alarm sistemleri

Hırsız Alarm Sistemi ile Güvende Olun

TechLife Hırsız Alarm Sistemleri Çözüm Süreci

Keşif

Öncelikle TechLife uzman ekibi hırsız alarm sistemi kurulacak mekanı incelemek için keşif yapar. Mekanın büyüklüğü, giriş noktaları, bağımsız bölümlerin sayısı, dış bağlantı noktaları gibi detaylar çıkarılır.

Çözüm

2. Aşamada TechLife ekibi gerçekleştirilen analiz doğrultusunda en kapsamlı çözümü hazırlar ve müşteriye sunar Karşılıklı görüş alışverişi doğrultusunda gerekli değişiklikler yapılır.

Teklif

Karar verilen çözüm kapsamı doğrultusunda teklif hazırlanır. Sunulan teklif tüm donanım ve yazılım alt yapısını kapsar. Garanti süreleri, kurulum süreci ve destek anlaşmalarını içerir.

HIRSIZ ALARM SİSTEMLERİ

Ürünler

BİZ KİMİZ?

Hakkımızda