Kıbrıs’ta 2005 yılında kurulan ve faaliyetlerine başlayan TechLife güvenlik firması, güvenlik sistemleri, akıllı ev sistemleri ve seslendirme hizmetleri ile Ada’nın en tecrübeli ve en güvenli firması. Oldukça güçlü tedarik zincirini elinde bulunduran firma profesyonel kadrolarının sunduğu çözüm önerileri ile yıllardır bölgede ki yüzlerce projeyi hayata geçirdi. Hizmet politikası olan yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile yıllardır Ada’nın önemli firmalarının güvenlik alanında çözü ortağı olan firma Kıbrıs güvenlik kamera sistemleri ile her zaman olduğu gibi bugünde sektörün lideri konumunda. ,

Kuzey Kıbrıs Güvenlik Kamera Sistemleri

En verimli zayıf akım alt yapılarının ve güvenlik kamerası sistemlerinin kurulmasında hazırladığı projelerinin yanı sıra ev ve işyerlerinde yaşanması muhtemel tüm problemler için çözüme hazır. Her türlü hırsız alarm sistemi ürünü, yangın önleme ve yangın alarm sistemi ile ses ve anons sistemleri başta olmak üzere çok geniş bir hizmet portföyüne sahip firma akıllı güvenlik sistemlerinden Kıbrıs güvenlik kamera sistemleri ve modüler güvenlik sistemlerine kadar güçlü bir hizmet kategorisine sahip. Ev ve işyerlerinde gerek hırsızlık olaylarını önlemek gerekse yangın, sel, gaz kaçağı gibi riskleri ortadan kaldırmak için hazırladığı proje ve çözüm önerileri ile huzur, güven ve konforlu ve yüksek kalitede bir yaşam tarzı sunan firma.

Güçlü Bir Alt Yapı, Tecrübe Ve Deneyim

Özellikle son teknoloji ürünü sensörler ile donatılan kablolu ya da kablosuz alarm sistemleri noktasında oldukça güçlü bir alt yapı, tecrübe ve deneyime sahip. Okul, öğrenci yurdu gibi önemli ve hassas bir kurulum gerektiren ve hem hırsızlık, hem yangın hem sel hem de gaz kaçağına karşı korunması gereken kurumları, özel mülkleri, ev ve iş yerlerini mükemmel kurulum hizmeti sayesinde sorunsuz bir hale ulaştıran firma konuda ki tecrübesini kalitesine yansıtmaya devam ediyor. Eğlence mekanlarının güvenlik sistemleri ile birlikte ses ve anons sistemlerini de en iyi kalite ve titizlik içinde kuran Kıbrıs güvenlik kamera sistemleri firmasının pandemi sonrasında sunduğu yeni hizmeti temassız ısı takip çözümleri covid-19 ile mücadelede çözüm ortağı oldu.

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet

Dünyanın en iyi markalarının ürünlerinin kurulumunu, bakımını, onarımını yapan TechLife firması aynı zamanda satış ve satış sonrası teknik destek ve danışmanlık hizmetleri ile de müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımış durumda. Söz verdiği süre içinde hem hızlı hem de kaliteden ödün vermeyen bir kurulum sağlayan firma gerek uzman kadroları gerekse insanlar üzerinde kurduğu güven ortamı ile Ada halkının tercihini ve takdirini üzerinde toplamış vaziyette. İç ya da dış mekanlarda sabit veya hareketli Kıbrıs güvenlik kamera sistemleri farklı özelliklere sahip, onlarca türde ve çeşitte kamera sistemine sahip olan firmanın ürün gamı içinde gündüz/gece kamerası, kutu kamera, dome kamera, IP kamera, kablosuz IP kamera, PTZ kamera, bullet kamera ve termal kamera türleri mevcut.

Destek Almak İçin Aramanız Yeterli

İhtiyaçlarınıza göre tercih ettiğiniz güvenlik kamera sistemlerini seçmeniz konusunda deneyim ve tecrübelerinin yanı sıra keşif hizmeti ile size alternatifler sunulmakta. Hareket algılama, geniş görüş alanı, termal kamera, sorunuz ve sıkıntısız çözünürlük ve ses kalitesi ile donatılmış en iyi ürünlerin bulunduğu firma size uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile tercih edilme nedenlerine bir yenisini eklemekte. Ada’nın lider ve en güvenli firması olan TechLife güvenlik firmasının tecrübelerinden, sunduğu kaliteli hizmetlerden ve anlık çözüm önerileri ile uzman personelinden destek almak için aramanız yeterli.