15 yılı aşkın süredir Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde güvenlik ve alarm sistemleri dendiğinde kaliteli ve sıfır hata hizmetleri ile akla gelen firma Tech Life yıllardır Kıbrıslıların çözüm ortağı. Özel mülklerin, evlerin ve işyerlerinin güvenliğini yılların tecrübesi ile sağlayan firmanın Kıbrıs alarm sistemleri konusunda uzman ve yetişmiş kadrosu sayesinde ülkede ki en önemli firmalara ve yüzlerce eve huzuru sunmaya devam ediyor.

Kıbrıs Alarm Sistemleri ile Güvende Hissedin

Ev ve işyerleri için özel olarak üretilen alarm ürünleri ile sizde kendinizi güvende hissedin. Sadece hırsızlara karşı değil ev ya da işyerinde oluşabilecek yangın, su baskını ve gaz sızıntısı gibi sorunlarda da en iyi alarm sistemleri olan duman detektörü, cam kırılma detektörü, su baskın detektörü, gaz detektörü, karbon monoksit detektörü, ısı detektörü, siren sistemi, panik butonu ürünleri sayesinde korkularınız kapınızın dışında kalmakta. İşyerinizde ya da evinizde yokken huzurlu olmak istemez misiniz? Kıbrıs alarm sistemleri hizmetlerinde ülkede ki öncü kuruluş olan TechLife can ve mal güvenliğini sunduğu çözümler ile sağlamakta, şifre ile alarm sistemini kendinizin açıp kapattığı kontrol paneline sahip.

Bir Telefon İle Sağlıklı Çözümler

Alarm izleme merkezine alarm gönderme özelliğine kadar tüm teknolojik alt yapı ile sunulan alarm ve güvenlik sistemleri birden fazla işyerine sahip firmalara akılcı çözümler de sunuyor. Ücretsiz yapılan keşif sonrasında binanın ya da mekanın özelliklerine göre belirlenen Kıbrıs alarm sistemleri müşterinin talebine göre sensörler ile donatılan kablolu ya da kablosuz şekilde hazırlanmakta. Ev ve işyerleri dışında otel, öğrenci yurtları gibi tüm kurumsal binalarında güvenliğini sağlayan firma satış sonrası hizmette de aynı kalitesini sürdürüyor, alarm sistemlerinin dönemsel bakımlarını yapan zamanında ve hızlı teslimat ile Ada’nın güvenlik simgesi işletme bir telefon ile sağlıklı çözümler sunuyor.

Kendinizi Güvende Hissetmeniz İçin Bir Dost Eli

Ada’nın tamamına hizmet, uygun fiyat ve 15 yıllık tecrübe ve güven ile Kıbrıslıların tercih ettiği Tech Life sizi yalnız hırsızlık olaylarına karşı korumak ile kalmıyor evinizi ve iş yerinizi yangın, su baskını, gaz kaçağı ile sağlık problemlerinde kullanılmak üzere panik butonu ile de her türlü güvenliğinizi sağlıyor. Güvenlik sektöründe Ada’nın en büyük ve en profesyonel ekibi ile 7 gün 24 saat hizmet sunan firma dünyanın en iyi alarm sistemleri ile size en uygun sistemi sunar. Kıbrıs’ın lider arkası Tech Life’ı tercih etmek için birçok neden var, üstün koruma anında müdahale, alarm doğrulama, uzaktan kontrol, uzmanlık, tecrübe, güvenirlik, her bütçeye uygun fiyat avantajı, satış sonrası servis hizmeti ile bir dost eli uzatan firma kendinizi güvende hissetmeniz için tüm profesyonelliğini ortaya koyuyor.

Kıbrıs’ın En Güvenli Firması

Müşteri memnuniyeti prensibini kendisine hizmet politikası olarak belirleyen firma ücretsiz danışmanlık içinde çok rahat arayarak hizmet alabileceğiniz bir işletme. Sizin için en uygun ve en gerekli Kıbrıs alarm sistemleri belirleyen firmanın güvenlik ve alarm sistemi ürünleri ile işyerinde ya da evinizde olmasanız dahi gerektiğinde müdahale etme fırsatı sağlıyor. Konutlarda etkin koruma sağlayan alarm sistemleri kullanım alanlarında göre işlevsellikte, özel teknik ve gelişmiş teknoloji ile donatılmış alarm ürünleri sayesinde yaşanacak her olumsuz durumda hızlı müdahale şansı sunuyor. Elektrik kesintilerinde ise akü ile çalışmaya devam eden alarm sistemleri güvenlik konusunda ki tüm beklentileri uzman kadrosu ve çözüm önerileri ile karşılayan Kıbrıs’ın en güvenli firması huzur ve konforda sağlıyor.