Konforun ve güvenliğin tek adresi evinizin adresi olabilir. Bunun için Kıbrıs akıllı ev sistemleri, aydınlatma, ısıtma, panjur ve güvenlik sistemlerini sadece telefonunuzdan yönetebileceğiniz gelişmiş sistemleri yaşam alanınıza dahil edecektir. Evinizi kumanda edecek, uzaktan yönetmenizi sağlayacak merkezi otomasyon sistemleriyle entegrasyon sağlanacak ve tek bir tuşla bütün sistemi durdurup, çalıştırabileceksiniz.

Kıbrıs Akıllı Ev Sistemleri Merkezi Yönetim

Hareket dedektörleriyle doğrudan bağlantılı olan akıllı sistem, ısıtma, müzik, aydınlatma, panjur ve güvenlik sistemlerini sadece telefonunuzdan ya da bilişim cihazınızdan kontrol edebilirsiniz. Kıbrıs akıllı ev sistemleri, merkezi bir yönetim imkanı sağlayarak, evinizdeki bütün kontrolü yakındayken veya uzaktayken de kontrol etmenizi sağlamaktadır.

Dilediğiniz zaman sadece bir tuşla bütün sistemi kontrol edebilir, evinizdeki bütün donanımı aynı anda harekete geçirebilirsiniz. Isıtma ve aydınlatma sistemlerini tasarruflu kullanacak bir sistem olarak, evinizdeki boşa harcanın elektrik ve yakıtın durmasını, siz kontrol etmeseniz de tasarruf sistemine geçerek, faturalarınızın uçuk fiyatlarda gelmemesini sağlar. Hem konforlu hem de çevreci bir kullanım imkanı sunacak aynı zamanda basit bir kullanımla gün boyu keyfinize ortak olacaktır.

Akıllı Otomasyonla % 100 Güvenlik

Akıllı otomasyon sistemleriyle bağlantılı olan akıllı ev sistemleri, güvenlik ihlallerine karşı uyarıcı aynı zamanda alarm sistemlerini devreye sokacak şekilde dizayn edilmiştir. Bu sayede, evinizdeki herhangi bir hırsızlık, yangın veya tesisat  patlama durumlarında  anında  akıllı sistem devreye girecek ve otomatik olarak uyaracaktır. Kıbrıs akıllı ev sistemleri, güvenlik ve konfor için ideal olan bütün durumları göz önünde bulundurarak, örneğin hava koşullarına göre klima ya da kombinin çalışma prensibini kontrol edecektir.

Otomatik olarak devreye girebilen bir sistem olarak, siz sadece bir tuşla onu istediğiniz moda alabilirsiniz. Kendi kendini de yönetebilen bir sistem olarak, ev sisteminin bütün düzenlemelerini yapacak, akıllı otomasyon özelliği ile görevi 7/ 24 yerine getirecektir. Uzaktan kumanda edilebilen bir sisteme sahip olduğu için evinizden uzaktayken, ocak açık kaldığında ya da ütüyü fişte unuttuğunuz da bütün sistemi tamamen kapatabileceğiniz bir sistemdir.

Tek Tuşla Kontrol Elinizde

Basit bir kullanım sunan akıllı ev sistemleri, sadece bir tuşla bütün evi kontrol etmenizi, aynı zamanda tasarruflu bir kullanım sağlanmasına imkan verecektir. Uzmanlar tarafından evinizin ihtiyaçlarına göre yerleştirilecek olan donanımlar, müzik sisteminden, aydınlatmaya, ısıtmadan güvenlik sistemlerine kadar entegre edilerek, kusursuz bir şekilde çalışacaktır. Ev sıcaklığına göre klima ve kombi kendi kendine ayarlanabilecek aynı zamanda tasarruflu bir kullanımla kısa zamanda faturalarınızı yarı yarıya düşürebilecektir. Evinizi teknolojiyle tanıştıran bu sistemler, iç dizayna uygun, mimari açıdan da göze batmayan, şık tasarımlarıyla kullanılırken, evinizin enerji tasarrufunu sağlar, geleceği evinizde yaşamanıza ve konforlu bir şekilde hayatınıza devam etmenize imkan tanır.

TechLife Akıllı Ev Sistemleri

Güvenlik ve konfor için ideal bir teknolojiye sahip olan akıllı ev sistemleri, başta güvenlik ve daha sonra konfor için olmazsa olmaz sistemlerdir. Ev sistemleri arasında ileri teknoloji bir kullanımı sizlerle tanıştıracak olan Tech Life, Kıbrıs akıllı ev sistemleri üzerinden güvenli bir yaşam ve konforla tanışmanıza da olanak vererek, kamera, alarm, ısıtma ve tesisat sistemleriyle doğrudan bağlantılı bir otomasyon sistemi kurmaktadır. Her zaman en konforlu ve en etkili çözümleri sunacak, ev ve iş yerinizin çözüm ortağı olarak sizi güvenlik sistemleri ve konfor sistemleriyle tanıştırmaya devam edecektir. Hareket dedektörleri, anahtarla ve telefonla kontrol etme özelliklerini bir arada bulunduran akıllı sistemlerle siz de konforunuzu yönetin.